GPO PASSION 5x 1-5x24i, G4i

Kód: 7965
Neohodnoceno
Značka: GPO
18 400 Kč
Momentálně nedostupné

Kvalitní puškohled s 30mm tělem, osvětlením záměrné osnovy a nadstandardními funkcemi. Precizní optika a vysoký výkon ideální pro rozličné lovecké situace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řada puškohledů GPO PASSION 5X posune váš lovecký zážitek na vyšší úroveň. Puškohledy GPO PASSION 5X nabízí přesný, spolehlivý a vysoce kvalitní výkon pro různé lovecké situace. GPO PASSION 5X je volba, která přináší lovecké výsledky při použití ve špatných světelných podmínkách i při lovu na dlouhé vzdálenosti.

Kompaktní a lehký puškohled GPO PASSION 5x 1-5X24i je ideálním vybavením pro střelbu na rychle se pohybující blízké cíle i přesnou střelbu na větší vzdálenost.

Charakteristika:

  • hlavní tubus o průměru 30mm
  • funkce osvětlení záměrné osnovy s technologií iControl
  • 1 CM / CW otáčení
  • GPObright technologie potahovaných čoček maximalizuje přenos světla přes každý povrch optického prvku, což činí optický obraz dalekohledu nebo puškohledu jasným, a to i za nejnižších světelných podmínek.
  • iControl technologie automaticky vypne osvětlení, pokud je elektronický modul v klidu déle než 3 hodiny, čímž šetří baterii, zároveň upozorní uživatele na stav baterie pod 15% životnosti.
  • Double HD technologie čoček vytváří jedinou vícevrstvou vysoce výkonnou optickou čočku procesem chemické laminace více nízkodisperzních čoček. Laminování více čoček minimalizuje odraz světla, vytváří vyšší rozlišení a kontrast barev a minimalizuje chromatické aberace. Tato výhoda je jasně viditelná u všech produktů GPO, které technologii Double HD podporují. 

 

Specifikace:

Zvětšení 1-5x
Zorné pole na 100 m 37-6 m
Průměr objektivu 24 mm
Průměr výstupní pupily 12,5 - 4 mm
Oční reliéf 90 mm
Hodnota / klik na 100 m 10 mm
Kompletní výškový rozsah na 100 m 3 m
Kompletní stranový rozsah na 100 m 2 m
Kompenzace paralaxy 100 m
Světelnost (ISO 14490-5:2005) 90%
Výška 53 mm
Šířka 69,5 mm
Délka 270 mm
Průměr tubusu 30 mm
Váha 550 g
Vnější průměr objektivu 30 mm
Vnější průměr okuláru 43,5 mm
Osnova osvětlená G4i
Záruka 2 roky na elektronické části / 10 let na mechanické a optické části


Obsah balení: Puškohled GPO PASSION 5x, manuál, čistící hadřík, krytky, baterie CR2032

Německou společnost German Procision Optics (GPO) tvoří nejlepší světoví odborníci na optiku, design, vývoj i elektroniku. GPO vytvořila efektivní obchodní model s eliminací zbytečných režijních nákladů a plnou orientací na potřeby zákazníků. GPO nabízí zákazníkům produkty podléhající kvalitativním požadavkům německé preciznosti, to vše za odpovídající hodnotu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Puškohledy
Záruka: 10 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: