GPO PASSION 4x 3-12x56i, G4i

Kód: 7294
1 hodnocení
Značka: GPO
23 670 Kč
Momentálně nedostupné

Kvalitní puškohled s 30mm tělem, osvětlením záměrné osnovy a nadstandardními funkcemi. Ideální řešení pro úspěšný lov ve špatných světelných podmínkách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řada puškohledů GPO PASSION 4X disponuje kompaktním 30mm tělem a nadstandardními funkcemi, jako jsou rychlostavitelné věžičky, okulár se snadným ostřením a příjemným očním reliéfem. GPO PASSION 4X je volba, která přináší lovecké výsledky při použití ve špatných světelných podmínkách i při lovu na dlouhé vzdálenosti.

Puškohled GPO PASSION 4x 3-12X56i posune váš lovecký zážitek na vyšší úroveň. Díky 56mm průměru objektivu a většímu zvětšení je vhodný pro lov i v těch nejnáročnějších světelných podmínkách.

Charakteristika:

  • hlavní tubus o průměru 30mm
  • funkce osvětlení záměrné osnovy s technologií iControl
  • excelentní optický výkon
  • 1 cm / CW rotace
  • čočky s širokým průměrem ideální pro použití ve špatných světelných podmínkách
  • GPObright technologie potahovaných čoček maximalizuje přenos světla přes každý povrch optického prvku, což činí optický obraz dalekohledu nebo puškohledu jasným, a to i za nejnižších světelných podmínek.
  • iControl technologie automaticky vypne osvětlení, pokud je elektronický modul v klidu déle než 3 hodiny, čímž šetří baterii, zároveň upozorní uživatele na stav baterie pod 15% životnosti.
  • Double HD technologie čoček vytváří jedinou vícevrstvou vysoce výkonnou optickou čočku procesem chemické laminace více nízkodisperzních čoček. Laminování více čoček minimalizuje odraz světla, vytváří vyšší rozlišení a kontrast barev a minimalizuje chromatické aberace. Tato výhoda je jasně viditelná u všech produktů GPO, které technologii Double HD podporují. 

 

Specifikace:

Zvětšení 3-12x
Zorné pole na 100 m 12,5-3 m
Průměr objektivu 56 mm
Průměr výstupní pupily 19-4,7 mm
Oční reliéf 90 mm
Hodnota / klik na 100 m 10 mm 
Kompletní výškový rozsah na 100 m 1,45 m
Kompletní stranový rozsah na 100 m 1,45 m
Kompenzace paralaxy stranové nastavení
Světelnost (ISO 14490-5:2005) 90%
Výška 54,5 mm
Šířka 72 mm
Délka 340 mm
Průměr tubusu 30 mm
Váha 674 g
Vnější průměr objektivu 63,5 mm
Vnější průměr okuláru 44 mm
Osnova osvětlená German 4i
Záruka 2 roky na elektronické části / 10 let na mechanické a optické části


Obsah balení: Puškohled GPO PASSION 4x, manuál, čistící hadřík, krytky

Německou společnost German Procision Optics (GPO) tvoří nejlepší světoví odborníci na optiku, design, vývoj i elektroniku. GPO vytvořila efektivní obchodní model s eliminací zbytečných režijních nákladů a plnou orientací na potřeby zákazníků. GPO nabízí zákazníkům produkty podléhající kvalitativním požadavkům německé preciznosti, to vše za odpovídající hodnotu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Puškohledy
Záruka: 10 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: