Digitální noční/denní vidění Pard NV019

Kód: 3279
Neohodnoceno
Značka: Pard
ZDARMAZDARMA
pard019 800x800
8 367 Kč
Momentálně nedostupné

Digitální pozorovací monokulár s fúzní technologií DEN/NOC. Plnohodnotná náhrada dalekohledu. V dením i v nočním režimu umožnuje optické přiblížení 1x až 24x, které je možné znásobit 1-3x digitálním zoomem. Přístroj je vybaven vynikající stabilizací obrazu s možností velmi jemného doostření. K monokuláru je možné připevnit stativ. Denní režimu poskytuje plně barevný precizní obraz! Zařízení umožnuje pozorovateli nahrávání obrazu na SD kartu (mini TF) a také možnost propojení přes WIFI s vaším s chytrým telefonem iOS/android.

Nejlepší zařízení na trhu v rámci poměru cena/kvalita!!!

OPTICKÉ A DIGITÁLNÍ ZVĚTŠENÍ OBRAZU

Reálný pozorovací dosah tohoto zařízení je přes 400 metrů v úplné tmě na základě hladkého optického (1x až 24x) a digitálního zoomu (1x do 3x). Tato specifikace z modelu PARD NV019 dělá naprosto unikátní a univerzální pozorovací monokulár, který lze na trhu s nočním viděním zakoupit.

4-krokový digitální zoom:

  • Výchozí hodnota je -1x
  • 1,5x
  • 2.0x
  • 2.5x
  • 3.0x

Detailní informace

Detailní popis produktu

INTEGROVANÝ PŘÍSVIT

Vestavěný iluminátor s vlnovou délkou 850 nm. Jde o 5W vysoce výkonný iluminátor. Nastavitelný paprsek se schopností zaostřit a prodloužit jeho dosah.

 

ZÁZNAM VIDEA A ZOBRAZENÍ FOTOGRAFIÍ

Pard NV019 má vestavěný slot pro paměťovou kartu pro zachycení každého okamžiku během svého pozorování. Přístroj umožnuje fotografovat i nahrávat video. Podpora paměťových karet až do 32 GB.

Nahrávky se ukládají ve velmi vysokém rozlišení 1920 x 1080p pro plynulé nahrávání rychlostí 30 snímků za sekundu. Videa se ukládají ve formátu MP4, fotografie v rozlišení 2592×1944 ve formátu jpg.

Novinkou je možnost expozice EV (nastavení množství světla dopadajícího na matrici). Parametr clony lze měnit ručně. Parametr +2.0 maximálně otevře clonu a parametr -2.0 ji úplně uzavře.

Díky funkci rekordér můžete využívat monokulár prakticky všude – nejen na lovu, ale také při ochraně osob, majetku, ve střelectví a nebo při pozorování přírody.

 

INOVATIVNÍ OBJEKTIV

Výhodou monokuláru PARD NV019 je také velmi široký 50 mm inovativní okulár s vysokým rozlišením obrazovky, který pro pohodlné pozorování i s větším odstupem oka od čočky okuláru. Nový design tak umožňuje získat mnohem větší zorné pole a lepší komfort při pozorování.

DIGITÁLNÍ TECHNOLOGIE

Zařízení je přizpůsobeno pro práci za všech povětrnostních podmínek. Pard NV019 je zařízení pracující na bázi digitální technologie – lze užívat ve dne i v noci. Nabízí pozorovateli plně si užívat denního barevného obrazu. Vysoká třída odolnosti IP4 a umožnuje provozovat v rozmezí teplot od -20 °C do 55 °C.

MODUL WIFI A APLIKACE TELEFONU

PARD NV019 má zabudovaný WIFI modul. V mobilní aplikaci se můžete připojit ze svého chytrého telefonu. Můžete pozorovat live.

MENU V ČEŠTINĚ

Pard NV019 nabízí svým uživatelům velice intuitivní a jednoduchý software plně lokalizován českém jazyce.

Funkce pamatovat si nastavení – nemusíte nastavovat po každém zapnutí.

BATERIE

PARD NV019, využívaj k napájeni baterie 3,7V typu 18650 s ochranou nebo bez ochrany. Sada obsahuje 1ks dobíjecí baterie. Díky micro USB, ke kterému je možné připojit externí zdroj energie (powerbanku) můžete používat zařízení velmi dlouhou dobu.

HMOTNOST

Pard NV019 má velmi pevnou a lehkou konstrukci s hmotností pouhých 371g.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Noční vidění
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: