InfiRay Eye II E3Max V2

Kód: 8223
Neohodnoceno
Značka: InfiRay
54 730 Kč –16 %
InfiRay Eye II E3Max V2
54 730 Kč –16 % 45 883 Kč
Skladem

Novinka od společnosti InfiRay, E3 MAX V2, to je především 12 um technologie senzoru 384x288 pro vynikající výkon s detekcí přes 1800 m a velmi ostrý obraz, start za 1 sekundu, výdrž baterie 7 hodin. Díky 12μm detektoru nižší spotřeba energie a multifunkční operace vylepšují a zaznamenávají vynikající okamžik vašich loveckých zážitků

Detailní informace

Detailní popis produktu

Monokulární termovize kapesní velikosti - Řada InfiRay EYE II je monokulár pro termální vidění v kapesní velikosti pro detailní zkoumání okolí - v noci a za špatných světelných podmínek.  Řada Ⅱ poodhalí vaše okolí a pomůže vám vidět osoby, předměty a zvířata ve vzdálenosti více než tisíc metrů. EYE Ⅱ  snadno umožňuje záznam statických snímků a videí, je prostě dokonalým společníkem, kamkoli se vydáte.

Vysoká kvalita obrazu - Série Eye Ⅱ disponuje nezávisle vyvinutým, vysoce výkonným detektorem VOX od společnosti InfiRay, který vám umožní získat maximálně detailní termovizní  scénu. Existují dva druhy rozlišení detektorů: 384 * 288 a 640 * 512 . Řada EyeⅡ má vynikající výkon v kritickém teplotním rozsahu. který vás ohromí.     

12 μm  keramický detektor - Řada V2.0 je vybavena novým keramickým zapouzdřeným detektorem, který je lehčí, má nižší spotřebu energie, čímž přístroj vydrží dvojnásobně déle!

HD mikro displej   -  Displej s vysokým rozlišením 1280 × 960, který nabízí ostrý obraz a živé barvy.  

Dlouhý dosah detekce - V závislosti na modelu je řada V2.0 schopna detekovat průměrný cíl lidské velikosti, oblečený do svrchního oblečení, v dosahu až 1800 metrů v úplné tmě.

Pohotovostní funkce - Je-li nutné dočasně zastavit sledování, může uživatel použít pohotovostní funkci. Poskytuje potřebnou úroveň maskování (žádné světlo z okuláru zařízení) mezi pozorovacími relacemi a také rychlý restart pozorování (při vypnutém displeji fungují všechny ostatní systémy; pro normální provoz stačí pouze napájení na displeji).

Vysoká frekvence obrazu - A obnovovací frekvence 50 Hz vám zaručí zachytit každý okamžik, který vás zajímá.

Funkce PIP - Funkce Picture-in-Picture  zvyšuje přesnost tím, že v horní části displeje poskytuje dvakrát zvětšený obraz. Pomáhá přiblížit cíl a zachovat viditelný zbytek zorného pole. 

5 barevných palet - Řada Eye II poskytuje více než 5 barevných palet pro skutečně zbarvené teplotní mapování, včetně „white hot“ „black hot“ „red hot“ „color“ a „hot target highlight“. Přepínání mezi různými paletami barev je rychlé a snadné.

Stadiametrický dálkoměr - Na základě odhadovaných výšek cílů může uživatel rychle a snadno získat drsnou vzdálenost od cíle pomocí  zabudovaného stadiametrického dálkoměru.

Sledování horkých cílů - Sledujte automaticky nejžhavější místo ve scéně a rychle objevte cíl.

Vestavěný videorekordér a připojení WiFi - Monokulár má vestavěnou paměť 16 GB pro ukládání zachycených statických snímků a nahrávání videa a WiFi modul, který  umožňuje 4 připojení současně.

Rozlišení detektoru: 384 x 288
Velikost pixelu: 12 µm
Citlivost NETD: ≤ 50 mK
Obnovovací frekvence: 50 Hz
Čočka objektivu: 35 mm
Zorné pole: 7,5° x 5,7°
Rozlišení displeje: 1280 x 960
Digitální zoom: x2 / x4
Maximální vzdálenost detekce: 1818 m
Výdrž baterie: 7 hodin
Rozměry: 186 x 65 x 64 mm         
Vestavěná paměť: 16 Gb
Hmotnost: 420 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Monokuláry, Binokuláry
Záruka: 3 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: