BUNATY FULL HD GSM

Kód: 2898
Akce Tip
2 hodnocení
Značka: Bunaty
ZDARMAZDARMA
fotopast bunaty full hd gsm
7 490 Kč
Skladem

Fotopast s GSM modulem a úhlem snímání 55°. Fotopast okamžitě odesílá pořízené snímky na email nebo mobilní telefon. Rozlišení 12 MP a video ve FULL HD kvalitě. Velký LCD displej na přední straně fotopasti  a laserové ukazovátko. Skvělé maskování s minimem lesklých ploch. Pokročilé funkce nastavení včetně časovače a časosběru ! Moderní fotopast na zloděje i na zvěř!

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Okamžité odesílání fotografií na e-mail i mobilní telefon

Fotopast s GSM dokáže okamžitě odeslat pořízenou fotografii na e-mail nebo rovnou na mobilní telefon. Máte tak okamžitou možnost reagovat na případné narušení v podobě zloděje, nebo se jen hned pokochat nádhernou fotografií z přírody.

Fotopast s GSM po aktivaci pohybového čidla odešle do 3 minut fotografii na e-mail nebo mobilní telefon díky zabudovanému GSM modulu. Jedinou podmínkou je, mít ve fotopasti SIM kartu s povolenými daty, tu můžete i bez závazků pořídit za pár korun, a ani měsíční náklady nejsou nijak vysoké.

Nejlevnější variantou jak přijímat okamžitě fotografie z fotopasti v mobilu, je nastavení odesílání na e-mail, s tím, že v každém e-mailovém klientovi, je možnost notifikací přímo na displeji mobilního telefonu. Dostanete tak upozornění o přijaté zprávě, která bude obsahovat fotografii, kterou fotopast pořídila. Náklady na tento způsob jsou kolem 50Kč až 100 Kč měsíčně za neomezené množství přijatých fotografií. A to vše bez závazků u operátora.

Fotopast Bunaty FullHD GSM je nejnovějším modelem pro rok 2020 a přináší řadu zlepšení oproti předchozí generaci. K těm největším patří neviditelný přísvit do vzdálenosti až 20 metrů nebo rychlost snímání 0,7 / s. Provedení těla je velmi odolné, a přitom kompaktní, takže fotopast Bunaty FullHD GSM v přírodě snadno ukryjete. Dlouhou životnost podtrhuje kvalitní zpracování a certifikace IP67.

Bunaty Full HD GSM

Detailní fotky

Silný 16Mpx fotoaparát pořizuje vysoce detailní snímky v rozlišení 16 Mpx, respektive 4 000 x 3 000 pixelů. Za bílého dne a tak budou fotky opravdu precizní, a v noci díky neviditelnému snímání bude fotografie černobílá a kvalitou se řadí mezi to nejlepší na trhu. Jeden snímek pořídíte se zorným polem 52 ° snímače během 0,7 sekundy, a to při zachování detailů. Fotopast Bunaty FullHD GSM umí natáčet také video, konkrétně ve FullHD rozlišení (1 440 x 1 080 pixelů).

Bunaty Full HD GSM

FullHD videa i se zvukem

Videozáznam může být dlouhý až 1 minutu a fotopast zvládne současně nahrát i zvuk. V noci jsou pak možnosti podobné díky silnému osvětlení s dosahem 20 metrů, které má frekvenci 940nm, a je tak pro lidské i zvířecí oko neviditelné. Konstrukce má navíc naprosté minimum lesklých ploch (pouze snímač a pohybové čidlo), takže focený nebo natáčený cíl nebude o ničem vědět a fotopast Bunaty FullHD GSM zůstane dokonale ukrytá.

Hlavní přednosti

 • Displej s českým menu a snadným ovládáním na přední straně fotopasti
 • Dokonalé maskování s minimem lesklých ploch na přední straně fotopasti
 • Zorné pole snímače 52 ° s rozlišením 16 Mpx
 • Pořizuje kvalitní snímky s rozlišením 16 Mpx (4 000 x 3 000 pixelů)
 • 20m přísvit neviditelný lidskému i zvířecímu oku
 • Snímky ukládá na kartu nebo odesílá na email nebo mobilní telefon
 • Polohovatelná anténa se silným příjmem signálu
 • Umí nahrávat FullHD video s délkou až 60 vteřin
 • Fotopast Bunaty FullHD GSM je vodotěsná (certifikace IP67)
 • Perfektní zamíření pasti díky laserovému ukazovátku
 • Rychlost snímače je 0,7 s

Vyfotí i v noci do vzdálenosti 15 metrů

Fotopast Bunaty FullHD GSM 2020 má ve výbavě velmi silný neviditelný přísvit. To skrytě dosvítí až 20 metrů daleko, což je o 40 % více než zvládá verze z roku 2017. Zvěř se tak nevyleká a pro člověka (třeba případného zloděje) zůstane světlo "neviditelné".

Aby fotopast vydržela opravdu hodně, je opatřena certifikací IP67. Ta zaručuje odolnost proti vniknutí prachu a vlhko těsnosti. Ani silný déšť, sníh nebo mráz tak fotopast Bunaty FullHD GSM nepoškodí. Ukrývat ji nemusíte ani pod stříškou, odolá totiž všem přírodním vlivům, aniž by došlo k poškození vnitřních částí.

Bunaty Full HD GSM

Velký displej i laserové ukazovátko

Zamiřte zorné pole fotopasti s maximální přesností. Vpředu umístěný LCD displej vám poslouží k nastavení přístroje a ukáže zabírané místo. Fotopast Bunaty FullHD GSM lze navíc zamířit s přesností centimetrů díky vestavěnému laserovému ukazovátku. Můžete tak vyfotit přesně to, co potřebujete.

Výbava Bunaty FullHD GSM umožňuje ukládat snímky na paměťovou kartu SDHC, nebo je zasílat přímo do telefonu nebo počítače kamkoli na světě. Stačí do ní vložit SIM kartu jakéhokoliv operátora, a díky GSM modulu pak odešle snímek ve formátu do vašeho mobilu nebo e-mailu. Rozlišení snímku je přitom dostatečných až 800x600 pixelů. Uvidíte tak dostatečně detailní fotku zachycené zvěře / člověka, i okolí.

Nízké náklady na odesílání snímků

Fotopast odesílá fotografie přes SIM kartu na, které musí fungovat data, těchto SIM karet je na trhu spousty a data jsou dnes již velmi levná. Nejjednoduším řešením je zakoupit jakoukoli dobíjecí SIM kartu s daty – nevážete se operátorovy smlouvou, pouze SIM kartu dobijíte dle své potřeby. Počítejte, že náklady na neomezené množství odeslaných fotografií na Váš e-mail nebo mobilní telefon nepřesáhnou částku 50 až 90,-Kč měsíčně.

SD karta

Nastavte si časování dle svých potřeby

Fotopast umožňuje nastavit vlastní časování, takže bude snímkování probíhat vždy od-do například chcete-li, lze nastavit pořizování snímků či natáčení videí pouze na noc. Na běžnou SD kartu o velikosti 16GB, kterou obdržíte k zakoupené fotopasti zdarma se vejde více jak 16000 fotografií.

České menu i návod

Při navrhování dbal výrobce na co nejjednodušší ovladatelnost, aby mohl fotopast Bunaty FullHD GSM obsloužit naprosto každý. Vyrobena je s lokalizací pro Českou a Slovenskou republiku, takže je celé menu kompletně v češtině. Konstrukce umožňuje jednoduchou výměnu osmi AA baterií během chvíle, v balení jsou pak k dispozici všechny potřebné kabely.

Na zmíněném displeji si můžete rovnou zkontrolovat, kolik fotopast Bunaty FullHD GSM pořídila snímků. jaký je stav baterií, nebo jakému operátorovi patří vložená SIM karta. Tato fotopast neovlivňuje sílu signálu, a je tak potřeba zvolit SIM kartu od operátora, který má v dané lokalitě dobré pokrytí.

Parametry

Rozlišení 16 MP
Rozlišení videa 1080P FULL HD
GSM 8x AA ( klasické tužkové ) s možností připojení externího zdroje
Rozměry 13x8x6 cm
Úhel záběru 55°
Přísvit 940nm zcela neviditelný
Dosvit 15 až 25 metrů dle situace
Záznam foto + video ANO
Prohlížení foto na LCD ANO
Přehrání video na LCD ANO
Čeština ANO
GSM brána (odesílání snímků) ANO
Displej 2,4'' barevný s možností přehrávání záznamu
Záběr PIR 55° - ideální pro univerzální použití
Reálný dosah PIR (člověk) 15 metrů
Rychlost spouště 0,7
Paměťová jednotka SD karty
Porty USB a externí napájení
Závit pro stativ ANO
Obsah balení fotopast + USB kabel + látkový popruh + navíc zdarma kovový box ,16GB sd karta
Model 2020

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Fotopasti
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: